Pasieka "Rostkowski" - biuletyn

styczeń  1/09

Apiterapia


Witam w pierwszym biuletynie Pasieki "Rostkowski" (newsletter) zawierającym informacje o nowościach strony  www.pasieka.rostkowski.info

Biuletyn ten jest rozsyłany do osób, które zapisały się na listę chętnych do otrzymywania informacji o zmianach strony, również osoby klienci i inne kontaktujące się z nami  poprzez e-mail.

Osoby nie życzące sobie otrzymywania takich wiadomości proszone są na kliknięcie na odpowiedni link na dole tej wiadomości.

Zachęcam do informowania swoich znajomych o nowościach naszej strony, jest  odpowiednia opcja na dole tej wiadomości.


Pytania do nas.

Nasz strona cieszy się dość dużą popularnością, wkrótce milion odsłon strony. Otrzymujemy więc dużo pytań, na które staramy się odpowiedzieć. Niektóre pytania są szczegółowe, wymagające wiadomości lekarskich i na takie nie możemy odpowiadać.

Zanim zadamy pytanie.

  • proszę sprawdzić, czy nie ma już odpowiedzi na takie pytanie na podstronie "najczęściej zadawane pytania"
  • proszę użyć wyszukiwarki znajdującej się na głównych podstronach - wyszukiwarka . W wyszukiwarce wpisujemy słowa w formie mogącej występować tekście, na przykład wpisujemy "choroby żołądka" a nie "żołądek".
  • Księga gości - zachęcam do wpisywania się i dzielenia swoimi uwagami.

Nasze strony:

 Zapraszamy rownież na stronę naszego koła pszczelarzy w Zgorzelcu - pszczelarze.zgorzelec.pl


 Zimowe nowe tapety na pulpit

Zima Zima 2 Śnieżyca

Po wybraniu zdjęcia i kliknięciu przejdziemy do serwisu Panoramio, kliknięcie na zdjęcie spowoduje powiększenie go. Naciskając nad zdjęciem prawym klawiszem myszki wybieramy z menu podręczego opcję ustawienia pulpitu, tapety. 


Sprawy techniczne:

Strona przeniesiona z serwera republika.onet na serwer eHost, który ma większe możliwości, obsługę skryptów PHP, baz danych itp. Dzięki temu uruchomiono nową księgę gości, nowy sposób zamawiania informacji o zmianach, wyszukiwarkę .

Stona tworzona jest w systemie operacyjnym Linux (PCLinuxOS). Jako edytor służy program Bluefish , do obróbki grafiki służy program Gimp.

 Osoby używające Windows (większość) i przeglądarki Internet Explorer proszone są o przesyłanie uwag, jeśli są jakieś problemy z wyświetlaniem strony. W przypadku przeglądarek Firefox i Opery nie powinno być problemów.